Semtrio Yönetim Kurulu Başkanı İlker Turan, LEED sertifikasının küresel anlamda gelişmişlik göstergesi olduğunu, projelerde yapılacak LEED kriterlerinin çevre duyarlılığının dışında refah yaşam konusunda da oldukça önemli olduğunu dile getirdi.

Devamını oku...

Bosch Termoteknik, Başkentgaz yetkililerinden oluşan 20 kişilik uzman kadrosunu Manisa’daki fabrikasında ağırladı. Üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı yakalayan yetkililer, Bosch Termoteknik’in konusunda uzman ekibinden de ürünler, değişen regülasyonlar ve yeni trendler hakkında detaylı bilgiler aldı.

Devamını oku...

Gelişmiş pompa çözümlerinin önde gelen ismi Grundfos’un Türkiye temsilcisi olarak yeni genel müdürümüzle yola devam ediyoruz. Sayın Burak Gürkan bundan böyle Grundfos’un Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan ve Kuzey Kıbrıs’taki faaliyet ve çalışmalarından sorumlu olacaktır.

Devamını oku...

Doğalgaz sektöründe Türkiye’deki tek Kongre ve Fuar olma özelliği taşıyan INGAS 2017 (7. Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı), Uluslararası Gaz Birliği (IGU) ve Avrupa Gaz Araştırma Grubu (GERG) üyesi olan İGDAŞ’ın ev sahipliğinde 2-3 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Devamını oku...

INGAS 2017

Haliç Kongre Merkezi / 2-3 Kasım
INGAS 2017