Her ay farklı bir ürün grubunda avantajlı alışveriş fırsatı sunan Ayvaz Online 15 Haziran-30 Temmuz tarihleri arasında DBV-40 ve DBV-30 dinamik balans vanalarında %15 indirim yapılacağını duyurdu. Ayrıca tüm alışverişlerde peşin fiyatına 4 taksit ve ücretsiz kargo imkanı da devam ediyor.

Devamını oku...

Sektörün gelecekte ihtiyaç duyacağı insan kaynağının gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen Wilo, bu kapsamda 7 farklı okulda toplam 454 öğrenciye seminerler verildi. Öğrenciler büyük ilgiyle takip ettikleri seminerlerde yeni pompa teknolojileriyle tanışma fırsatı buldu.

Devamını oku...

MaxVal Buhar Teknolojileri ve Vana San. Tic. A.Ş. sanayi potansiyeli yüksek şehirlerde düzenlediği seminerlerin gördüğü ilgi ve gelen talepler doğrultusunda sektörel eğitimlere başladı. “Buhar Sistemlerinde Verimliliğin Artırılması ve Enerji Tasarrufu” Eğitimi 21-22 Haziran'da gerçekleşecek.

Devamını oku...

Pompa ve pompa sistemleri sektöründe öncü marka olan Wilo'nun Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’ne yönelik düzenlediği “Temel Pompa Prensipleri ve Pompalarda Enerji Verimliliği” konulu sertifika programına katılan 14 öğrenci, 31 Mayıs’ta düzenlenen törenle sertifikalarını teslim aldı.

Devamını oku...

INGAS 2017

Haliç Kongre Merkezi / 2-3 Kasım
INGAS 2017

ICSG İstanbul 2018