Türkiye’de uzun yıllardır lokal distribütörü aracılığı ile Isıtma-Soğutma-Havalandırma sektörüne hizmet veren TROX GRUP, gelişen ve değişen koşullara uygun, daha yoğun pazarlama faaliyeti yürütebilmek amacı ile çalışmalarına başlamış olup, Türkiye’de de yeni bir yapılanma sürecine girmiştir. Bu amaçla yola çıkan TROX GRUP, %100 Alman sermayeli irtibat ofisini 2009 yılında İstanbul’da kurmuş olup, 2010 yılının Mart ayından itibaren geçerli olmak üzere de irtibat ofisi kimliğinden çıkıp satış ofisi kimliğine geçmiştir. Artan iş hacmi ve pazar ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek amacı ile yaplanmasına devam eden TROX GRUP, Ankara da yapılanma çalışmalarına başlamış ve de Ocak 2012 ayında Ankara Bölge Müdürlüğünü hizmete açmıştır.

Bundan sonraki faaliyetlerinde de önceden olduğu gibi en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen TROX TÜRKİYE organizyonu, profesyonel teknik ve ticari kadrosu ile sektörün hizmetindedir.  

TROX TÜRKİYE Ankara Bölge Müdürlüğü 2012 yılı itibari ile yeni adresinde çalışmalarına devam edecektir. Söz konusu ofisimizin iletişim bilgileri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

İletişim:
TROX TURKEY TEKNİK KLİMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
Ankara Bölge Müdürlüğü
Yetkili: Kemal Ulaş ISIN

Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı
No:266 C Blok No:58 Tepe Prime İş ve Yaşam Merkezi
Çankaya/ANKARA  
Tel: +90 312 285 06 82 Pbx
Fax: +90 312 285 06 63
Cep: +90 543 978 38 89
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.trox.com.tr