Sabit Diyaframlı ve Butil içerikli Basınçlı Tanklar ile Membranların Patlama ve Değiştirme Derdi Ortadan Kalkıyor

Hidrofor ve genleşme tanklarında yeni çağın ürünlerini tanıtmadan önce şu an piyasada mevcut olan ve sıkça tercih edilen tanklara bir göz atalım.

Devamını oku...

Bu yıl teması “Neden Atık Su?” olan 22 Mart Dünya Su Günü için açıklamada bulunan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, şehirleşmenin hızla arttığı,kaynakların giderek daraldığı bir dünyada atık su yönetimine verilen önemin hala gerekli seviyelerde olmadığına dikkat çekti.

Devamını oku...

Enerji yönetimi ve otomasyonda global uzman olan Schneider Electric, Aquis 7.0 ile güçlendirilen ve Wonderware Sistem Platformu üzerine inşa edilen Su ve Atık Su sektör çözümü “Su Şebekesi Optimizasyonu (WNO) Paketi”nin tanıtımını gerçekleştirdi. Su şebekesi operatörleri, tam görünürlük sağlamak ve su dağıtım şebekesinin kontrolünü kazanmak için şebeke açısından kritik noktalardan gerçek zamanlı verileri almak ve merkezileştirmek amacıyla Su Şebekesi Optimizasyonu - WNO'yu kullanabiliyor.

Devamını oku...

ITE Turkey bünyesinde yer alan E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan, IWE Istanbul Water Expo – Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, su ve atıksu teknolojileri sektörünün ilk ve tek ihtisas fuarı olarak 3 – 5 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Devamını oku...

ACO Rain-Ceptor yağmur suyu toplama sistemi, yağmur suyunun toplanması, depolanması ve uygun yerlerde kullanılmasını sağlayan sistemdir. Bu sistem sayesinde çatıdan toplanan yağmur suları tuvalet rezervuarlarında, araba yıkamada veya bahçe sulamada kullanılabilir.

Devamını oku...

Süper Ligin önemli takımlarından Konya Sporun Yeni stadyumunda, Danfoss-DEVI Çim Saha Isıtma Sistemi kullanıldı. DEVI sistemi sayesinde, kışın en karlı günlerinde bile Konya Arena’nın zemini futbol oynamaya elverişli olacak. Çimler sürekli canlı ve yeşil kalacak.

Devamını oku...

2013 yılı başında pompa ve vana üreticisi KSB, yeni geliştirdiği kompakt ters osmoz deniz suyu arıtma ünitesini piyasaya sundu..
SALINO Basınç Merkezi olarak bilinen bu sistem, ortak bir mil üzerinde çalışan eksenel pistonlu pompa ve eksenel pistonlu motordan oluşmaktadır. Diyafram dönüş akımı ile çalışan  eksenel pistonlu motor, gücünü doğrudan pompa miline aktarır.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019