Üntes ekibi, Karabük Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Enerji Sistemleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa ÖZKAYMAK’ın katılımları ile Karabük Üniversitesi Teknoloji Fakültesi’nde düzenlenen “İklimlendirme Sistemlerinde Enerji Verimliliği” konulu seminerde Enerji Sistemleri Mühendisliği öğrencileri ile buluştu.

Devamını oku...

IMCO'nun üst düzey teknolojik ürünlerini tercih eden Elite World Asia Hotel, toplam 1500 kişilik 350 odası, toplantı salonları, spor ve spa merkeziyle İstanbul Küçükyalı’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Devamını oku...

DemirDöküm’ün, yetkili satıcıları için geleneksel olarak düzenlediği "Liderler Zirvesi" bu yıl İstanbul’da gerçekleşti. Türkiye genelinden 500 iş ortağının katılımı ile gerçekleşen organizasyonda DemirDöküm'ün 2017 iş sonuçları ile 2018 yılı stratejileri paylaşıldı.

Devamını oku...

Bosch Termoteknik Akademi Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencilerine HVAC Sistemleri dersi vermeye devam ediyor. 2009 yılından beri Bosch Termoteknik Akademi’nin Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde sürdürdüğü "Bosch Termoteknik HVAC Sistemleri" adlı sektör dersinin protolokolü yenilendi.

Devamını oku...

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018

Facebook