Türkiye iklimlendirme pazarında 65 yılda birçok ilke imza atan DemirDöküm, sektörde müşteri memnuniyetinde de referans noktası olmak için yürüttüğü çalışmalara bir yenisini ekledi. "Müşterinin Yıldızları" programını hayata geçiren DemirDöküm, müşteri memnuniyetinde üstün başarı gösteren iş ortaklarını Bozüyük fabrikasında ağırladı. İki gün süren organizasyonda DemirDöküm fabrikasını gezen iş ortaklarına, Ar-Ge departmanında onlara özel hazırlanan kombi, şofben ve panel ürünlerinin küçük prototipleri hediye edildi.

Devamını oku...

Yeniliklerin öncüsü Vaillant’ın HOPİ işbirliğiyle hayata geçirdiği, HOPİ Paracık Kampanyası ile kombi alan tüketiciler paracık kazanmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında “ecoTEC Plus” veya “ecoTEC Pro” ve “ecoTEC Pure” alan tüketiciler 150, 200 ve 250 TL değerinde Paracık kazanacak.

Devamını oku...

Eren Kalafat 4. Uluslararası SPONSE Konferansı için İtalya’daydı. İtalya’nın Pavia şehrinde 23-24 Mayıs 2019 tarihlerinde dördüncüsü gerçekleştirilen Uluslararası SPONSE Konferansı’na DİD – Deprem İzolasyon Derneği’nin temsilcisi olarak katılan Eren Kalafat, Türk deprem mühendisliği deneyimlerini uluslararası platformlara taşımak üzere girişimlerde bulundu.

Devamını oku...

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019

ISAF İstanbul 2019