Genel

Eventuum’un düzenlendiği, Türk İnşaat ve Gayrimenkul sektörüne hedefli, "SAMSUNG İklimlendirme Çözümleri Platin Sponsorluğu"nda gerçekleşen İnşaat ve Konut Konferansı 14 Ocak 2020 Salı günü Sheraton Grand Hotel Ataşehir İstanbul’da gerçekleşti.

Doğalgaz, ısıtma, soğutma, klima, pompa, vana, tesisat, su arıtma, jeotermal ve güneş enerjisi ürün gruplarından oluşan iklimlendirme sektörü, hedef pazarlarıyla SODEX Ankara’da bir araya gelecek. Fuar, 30 Eylül-3 Ekim 2020 tarihlerinde ATO Congresium Ankara’da düzenlenecek.

Yeni bir yıla girerken Fizyoterapist & Osteopat Mevlüt Oluk'un "OFİSTE SAĞLIKLI YAŞAM" makalesini değerli okurlarımız için paylaşıyoruz. Sağlıklı bir yıl dileğiyle.

Levent Taşkın / İş hayatında Lider Olmak ile Lider Gibi Davranmanın Farkı

Solar Decathlon Fas - Africa yarışmasında, Team Bosphorus ekibi; İnovasyon, Mühendislik, İletişim ve Sosyal Farkındalık dallarında dünya 1.si olarak Türkiye'yi gururlandırdı.

Yaşanan son depremin ardından, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, "Yaşanan deprem, özellikle 1999 Marmara Depremi’nin ardından ülkemiz gündemine giren kentsel dönüşüm sürecinin, depreme dayanıklı kaliteli yapıların ve doğru müteahhidin önemini bir kez daha ortaya koymuştur" dedi.

ICSG İstanbul 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250