Genel

Erensan Şirketler Grubu'nun Kurucusu, Makine Yüksek Mühendisi Mesut Eren 93 yaşında vefat etti.

8. Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Uipath’ın sponsorluğunda gerçekleşen ‘Dijital Dönemde Liderlik’ oturumunda, gelecekte liderlerin sahip olması gereken özellikler tartışıldı.

Hazırladığı mimari maketlerle dünya çapında ses getiren çalışmalara imza atan RJ Models, 12-15 Mart tarihleri arasında Cannes’da gerçekleşecek MIPIM Fuarı’nda UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Göbeklitepe’nin maketiyle yer alacak. Göbeklitepe ve şölen alanının inşasının varsayılan teorilere göre yansıtılacağı maket “tarihin sıfır noktası”nın tanıtımında da önemli bir rol oynayacak.

Grand Turkey Show In Kuwait (Kuveyt’te Büyük Türkiye Şovu) Fuarı 28-30 Nisan 2019’da gerçekleşiyor. Kuveyt yeni yatırım planını açıkladı ve önümüzdeki dönemlerde Akıllı Şehirler için büyük fırsatlar sağlıyor. Fuarı'n mottosu ise ‘Kuveyt değişiyor, siz de değişimin bir parçası olun, büyük fırsatların kapısından içeri girin’.

Libya Planlama Bakanı Taher Jehaimi: “Türk müteahhitleriyle yeniden çalışmayı arzu ediyoruz, ciddiyiz ve iyi niyetliyiz” dedi. Türk müteahhitlerinin 1972 yılında uluslararası pazara adım attıkları ilk ülke Libya, yaşanan iç karışıklıklardan sonra yeniden Türkiye Müteahhitler Birliği’nin kapısını çaldı.

Eventuum’un düzenlendiği her yıl geniş katılıma sahne olan 7. İnşaat ve Konut Konferansı, 15 Ocak 2019 Salı günü Sheraton Grand Hotel Ataşehir İstanbul’da düzenlendi. Düzenlendiği ilk yıl 2012’den beri toplam 1500’ü aşkın şirketi ağırlayan konferans, bu yıl da yüzlerce şirketin katılımıyla gerçekleşti.

ISAF Exclusive 2019

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

ISAF İstanbul 2019