Genel

Avrasya Bölgesi’nde uluslararası düzeyde uzun bir aranın ardından gerçekleşecek ilk buluşmanın ISK-SODEX 2021 Fuarı olması sebepli, tüm sektör 29 Eylül-2 Ekim 2021 tarihlerini bekliyor. Katılımcı ve ziyaretçileri için tam anlamıyla bir “buluşma noktası” olacak olan ISK-SODEX 2021 – Uluslararası HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı da tüm yenilikleri ile kapılarını açmak için sabırsızlanıyor.

Yıllar boyunca çalıştığım bir banka var. Zorunlu kalmadıkça başka banka ürünlerini kullanmayı tercih etmiyorum. Eski işyerim başka bankalarla anlaşma yaptığında, ikinci bir banka hesabı açtırmak zorunda kalsam bile yeni bir kredi kartı almışlığım yoktur. Ve hemen tüm maaşımı da yıllardır çalıştığım bankaya taşırdım.

Bosch Grubu, 2020 iş yılında koronavirüs krizinin etkilerine ve otomotiv üretimindeki düşüşe rağmen olumlu bir sonuç elde etti. Şirket, beklenenden daha iyi bir performans sergiledi. İlk rakamlara göre,[1] faiz ve vergi öncesi kazançlar yaklaşık 1,9 milyar Euro olarak gerçekleşti. Bu da tahmini FVÖK marjını yaklaşık yüzde 2,5 olarak belirliyor. Yeniden yapılandırma harcamalarının ayarlanmasının ardından tahmini FVÖK, yaklaşık yüzde 4,5’lik bir marjla 3,3 milyar Euro civarında hesaplandı.

Her şirket şeffaf olmalı mıdır?
Hande Muğlalı'nın Şirketlerin şeffaflık ilkesi üzerine makalesi

8. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı ICSG, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 04-05 Haziran 2021 tarihlerinde düzenleniyor. Akıllı Şehirler hususunda Avrasya’da küresel ölçekte düzenlenen tek organizasyon ve “sektörün uluslararası ölçekteki tek ve en önemli faaliyet alanı konumundadır.

Pandemi sürecini yaşadığımız bu kış aylarında kapalı ortamda geçirdiğimiz vakit artarken, bulunduğumuz ortamı havalandırma süremiz de havaların soğuması nedeniyle kısaldı. Froumann Yönetim Kurulu Başkanı Burak Yakupoğlu da çalışma ortamlarındaki hava kalitesinin insan sağlığı üzerinde ciddi etkileri olduğunu, sağlıksız hava ortamının çalışan verimliliğini düşürdüğünü söyledi.

teskon + SODEX İzmir 2021

ICSG İstanbul 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250

ISAF Security Safety 2021