29ekim 95

Genel

LAGEDO : Geri Kazanım Sektöründe En İleri Teknoloji -Levent Taşkın / LAGEDO Yönetim Kurulu Üyesi

LAGEDO’nun amacı günün koşullarında olabilecek en yüksek teknolojiyi kullanarak ömrünü tamamlamış lastiklerden kauçuk tozları üretmektir.

 

11 Ağustos 2021 tarihinde Alarko Şirketler Topluluğu adına yapmış olduğumuz özel durum açıklaması ile Topluluğumuz İcra Kurulu Başkanı Sayın Ayhan Yavrucu’nun emekli olması sebebiyle boşalan İcra Kurulu Başkanlığı görevine Sayın Ümit Nuri Yıldız’ın getirildiğini duyurmuştuk.

29 Eylül ile 2 Ekim tarihlerinde Tüyap-Beylikdüzü’nde ISK-Sodex Fuarı’nda yer aldık. Salon 10-12’de bulunan F18 numaralı standımıza MTMD üye firmaları, paydaş şirketlerden temsilciler ile fuar ziyaretçileri konuk oldular.

Hava kompresörüne yatırım yaparken dikkate alınması gereken bir dizi faktör bulunur. Yatırım harcamaları (CAPEX) herhangi bir işletme için son derece önemli bir konu olmakla beraber ilk satın alma fiyatı bu kalemin sadece görünen kısmını oluşturur.

Dünyanın önde gelen inovasyon şirketlerinden Siemens, Türkiye’deki 165’inci yılı dolayısıyla dijital zirve düzenledi. Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Hüseyin Gelis ile Siemens Healthineers Türkiye Genel Müdürü Enis Sonemel’in ev sahipliğinde gerçekleşen zirveye, Siemens Teknoloji ve Stratejiden Sorumlu Başkanı Peter Körte ve Siemens Healthineers Teknolojiden Sorumlu Başkanı Dr. Peter Schardt katılım gösterdi.
‘Karbon nötr’ hedefiyle düzenlenen Siemens Türkiye’nin Dijital Zirve etkinliği kapsamında her bir katılımcı için fidan bağışında bulunuldu. Yapılan fidan bağışı ile Ege Orman Vakfı iş birliğiyle Siemens Türkiye Hatıra Ormanı oluşturulacak.

2000 yılından beri Saint-Gobain Grubu içerisinde çeşitli kademelerde görev alan Aykut Aydoğan, Saint-Gobain Türkiye CEO’su olarak atandı. Aydoğan, bu yeni görevi ile birlikte Saint-Gobain’in Türkiye’de faaliyet gösteren Weber, Rigips ve İzocam firmalarının sorumluluğunu üstlendi.

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250

ISAF Security Safety 2021