Genel

Dünya kurulduğu günden beri bilgiye ve teknolojiye erişimimiz hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Bu durum, insanoğlunun gelişimi ve ilerlemesi için müthiş bir mucizeye sebep oluyor. Peki, müşterilerimiz de öyle mi düşünüyor? Bilgi ve teknolojiye ulaşımın bu kadar kolay ve hızlı olması, her markanın benzer ürünleri piyasaya sürmesine, yüksek teknolojik ürünlerin bile, dünyanın güneş etrafında bir tam turunu tamamlayamadan kopya edilmesine neden oldu. Bu durum, eğer biz tüketiciysek, hoşumuza gidiyor. Hayatımızı -bir anne şefkatiyle olmasa da- büyük ölçüde kolaylaştıran ürünü, bir su kadar ucuza alabilmek kim istemez ki!

ABB, IRB 760 taşıma robotu ailesini yeni pres besleme modeliyle genişletiyor ve otomotiv pres otomasyonu için hızlı ve esnek performans sunuyor
ABB, IRB 760PT modelinin piyasaya sürülmesiyle IRB 760 endüstriyel robot yelpazesini genişletti. Otomotiv endüstrisindeki pres otomasyon uygulamalarını hedefleyen IRB 760PT, diğer robot bazlı olan pres otomasyon çözümlerine kıyasla yüzde 25 daha hızlı çevrim süreleri sunan esnek bir pres besleme çözümüdür.

Samsung Electronics’in özgün ve yaratıcı ürünlerin satışa sunulduğu küresel pazar yeri Etsy ile yaptığı iş birliği çerçevesinde 25 yeni yaratıcı ve aile dostu sanat eseri The Frame’deki Art Store’a eklendi.

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği)’nin iki yılda bir düzenlediği Uluslararası Ekonomi, Finans ve Ticaret Zirvesi MÜSİAD EXPO, 18 - 21 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece - İstanbul'da gerçekleştiriliyor.

İzmir’i derinden sarsan ve can kayıplarının da yaşandığı deprem sonrasında gözler tekrardan konutların güvenirliliğine çevrildi. Herkes ‘Evim güvenli mi’ sorunusun yanıtını bulmak istiyor. Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Hakan Akdoğan konut güvenirliğini ölçmenin yolları hakkında bilgi verdi.

Samsung ve Birleşmiş Milletler Kalkınma programı herkes için daha iyi bir gelecek kurmak amacıyla Küresel Hedeflerdeki ilerlemeyi hızlandıracak önemli bir iş birliğine daha imza attı. İş birliği kapsamında dört genç liderden oluşan ilk grup, Galaxy teknolojisini ve Birleşmiş Milletler ekosistemini kullanarak daha iyi bir geleceğin savunuculuğunu yapmak üzere ortak bir misyonda birleşecek.

ISAF Security Safety 2021