Danfoss'un güncellenmiş, sürdürülebilir bulut platformu mağaza verimliliğini arttıracak.Danfoss, Microsoft Azure tarafından desteklenen Alsense ™ Nesnelerin İnterneti (IoT) Gıda Perakende Hizmetlerini piyasaya sürdü.

Devamını oku...

ABB Dinamik Montaj Paketi, son montaj uygulamalarının otomatikleştirilmesindeki eksik olan son parçayı tamamlamaktadır.
Yeni kuvvet kontrol sensörleri, robotların son montaj sırasında üstlendiği görevleri doğru bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayarak verimliliği, ergonomiyi ve kaliteyi geliştirir.

Devamını oku...

Verimli akıllı oda teknolojisine olan talep artmaya devam ederken ABB, dokunmatik teknolojisine sahip sezgisel KNX oda kontrol cihazını tanıttı.
Analistler (1) 2025 yılına kadar dünya çapındaki IoT cihazlarının sayısının 75 milyarı aşacağını tahmin ederken, ABB akıllı bina kontrolünü her zamankinden daha akıllı ve kolay hale getirmek için yenilikler yapmaya devam ediyor.

Devamını oku...

ABB, SCARA robotlarını bilgisayardan kontrol etme yeteneğine sahip olarak RobotStudio®'yu genişletiyor.
RobotStudio’nun yeni Robot Control Mate eklentisi, kullanıcıların doğrudan dizüstü ve masa üstü bilgisayarlarından SCARA robotlarına kolayca erişe-bilmelerini ve çalışabilmelerini sağlar.

Devamını oku...

ABB, Kolay Programlama Sihirbazı yazılımı ile robot programlamayı daha sezgisel hale getirir. Kolay Programlama, robotların özel bir eğitim almadan kurulumu, programlanması ve çalıştırılmasını kolaylaştırır ve ilk kez robot kullanacakların otomasyonu uygulamalarındaki engellerini azaltır.

Devamını oku...

NaveoPro® sistemi, müşterilerin tüm acil aydınlatma kurulumlarını yeni bir mobil uygulama ile kurmalarını, bakımlarını yapmalarını ve tam olarak kontrol etmelerini sağlıyor. Bu, tüm sistemler hakkında gerçek zamanlı bir genel bakış sunarak zamandan tasarruf, daha iyi bakım planlaması ve artırılmış bina güvenliği sağlıyor.
ABB’nin en yeni izleme sistemi olan NaveoPro®, acil durum aydınlatma sistemlerini tek bir mobil cihazdan kurmak, izlemek ve korumak için şeffaf ve proaktif bir yol sunuyor.

Devamını oku...

ABB Robotik, dijital hizmetleri müşterilerinin üretimine yardimci olmak için ücretsiz sunuyor
Covid-19 salgını göz önüne alındığında, ABB’nin Robotik ve İmalat Otomasyonu Bölümü önemli yazılım hizmetlerini ücretsiz olarak sunma kararı aldı. Bu şekilde ABB, müşterileri ve partnerlerinin üretim hatlarının çalışmaya devam etmesine yardımcı olacak ve birçoğunun evden çalışırken işletmelerin faaliyetlerini sürdü-rebilmesini imkan sağlayacak.

Devamını oku...