Cihan İnşaat tarafından hayata geçirilen; 12 blokta 1095 konut ve 81 ticari ünitenin yer aldığı Avrupark Hayat projesinde GF Hakan Plastik’in atık su boru sistemleri Silenta FR, Silenta 3A ve PVC ile GF Aquasystem PPR ürünleri ve Pex-B boruları kullanılıyor.

Devamını oku...

Türk insanının temizlik anlayışından yola çıkarak geliştirdiği geniş ürün yelpazesiyle bilinen E.C.A., Easy-Wash Fotoselli Lavabo Armatürleri ile el değmeden, temassız kullanım imkânı sunuyor. Easy-Wash Fotoselli Lavabo Armatürleri kullanım sonrası dokunmadan su akışını kontrol eden teknolojisiyle lavabonun temizlenmesini de sağlayarak hijyen güvenliğini en üst seviyeye taşıyor.

Devamını oku...

Dış ticarette “dünyanın her yerinde yerel bir firma olma” stratejisiyle yol alan Ayvaz, uluslararası atılımlarına devam ediyor. Şirket, Asya-Pasifik bölgesinde faaliyete başlattığı “Ayvaz Vietnam” ile bölgede söz sahibi olmayı hedefliyor.

Devamını oku...

Dünyanın lider endüstri kuruluşlarından Atlas Copco, sektörün gelişimi için gerçekleştirdiği AR-GE geliştirdiği devrim niteliğinde ürettiği ilk silindirik yapılı nem giderici “Cerades” teknolojisini duyurdu. Atlas Copco'nun hava kurutucuları için ürettiği dünyanın ilk katı, seramik nem gidericisi “Cerades” teknolojisi; Enerji verimliliği, daha düşük hizmet masrafı ve daha çevreci faydalarıyla birlikte basınç düşüşlerini% 70'e varan oranlarda azaltarak önemli ölçüde daha iyi hava kalitesi sunuyor.

Devamını oku...

GF Hakan Plastik, farklı ürün grupları ile ihracat pazarında emin adımlarla ilerliyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan GF Hakan Plastik, 2020 yılında Avrupa’dan Afrika’ya pek çok projede farklı ürünleri ile yer aldı. Silenta ürün grubu, GF Aquasystem PP-R ve PP-RCT, PVC, HT-PP ve GF Aerator ise öne çıkan ürünleri oldu.

Devamını oku...

GF Hakan Plastik, 23-27 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşen ZeroBuild’20 Uluslararası Forumu’na KeyNote Poster Bildiriler sponsoru oldu. Forumun gerçekleştiği beş gün süresince teknoloji oturumları, özel iletişim ağı fırsatları ve odaklanmış sunumları ile Sıfır Enerji Binalar‘ın nasıl geliştirileceği ve dönüşümün nasıl sağlanacağı konusunda bilgiler paylaşıldı. Sıfır Enerji Binalar'a dönüşüm konusunda dünyanın dört bir yanından birçok lider ve yenilikçi bir araya geldi.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2021