GF Hakan Plastik, bu yıl Mısır’ın başkenti Kahire’de ikincisi düzenlenen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı ile ihracat pazarı için güçlü bir  giriş yaptı.
GF Hakan Plastik, 1-4 Mart 2018 tarihleri arasında Mısır’da gerçekleşen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı. BATIMAT ve Mısır Proje Zirvesi’nin bir arada gerçekleştirildiği organizasyonda, Mısır ve Ortadoğu inşaat sektörüne en uygun ürün ve çözümlerin geniş bir yelpazede sunulması hedefleniyordu. GF Hakan Plastik de bu geniş katılımlı organizasyonda ağırlıklı olarak üst yapı ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Devamını oku...

Türkiye tesisat sektörü içerisinde ihracat hacmiyle öne çıkan Ayvaz, Almanya’daki dış satış ekibiyle Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç’ın liderliğinde bir araya geldi. Ayvaz Almanya’nın geride bıraktığımız yılki faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda 2018 için yeni hedefler de belirlendi.

Devamını oku...

MaxVal, Buhar Sistemlerinde Enerji Verimliliği Eğitimi'ni 22 Şubat 2018 tarihinde Sheraton Grand Hotel-Adana'da gerçekleştirdi. MaxVal, buhar cihazları ve tesisat sistemleri konularında en güncel bilgileri Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları ile paylaştı.

Devamını oku...

Buhar sistemlerindeki son teknolojileri ve yüksek verimli cihazları sanayimize mühendislik hizmeti ile birlikte sunmak, sorunsuz tesisat ve yüksek verim ile işletmelere değer katmak vizyonu ile kurulan şirketimiz MaxVal, 08 Mart 2018 tarihinde, Gebze’de bir seminer gerçekleştirecektir. 

Devamını oku...

7-10 Şubat 2018 tarihinde İstanbul Tüyap’ta gerçekleşen ISK Sodex fuarında Plastik boru sektörünün en köklü ve yenilikçi firmalarından olan Wavin Pilsa, alt yapı ve üst yapıya yönelik yeni ürünlerimizi mekanik tesisat sektörüne sunma şansı yakaladı.

Devamını oku...

MaxVal Buhar Teknolojileri tarafından genişletilmiş 3. Baskısı yayınlanan “Buhar Sistemleri-Tasarım, Uygulama, İşletme” adlı kitap; buharın üretimi, dağıtımı, kondens tahliyesi ve kondens tesisatları ile basınç, sıcaklık ve debi kontrol vanaları uygulama örneklerini içermektedir. Kazan otomasyon sistemleri, buhar sayaçları ve enerji verimliliği konuları ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Temiz buhar(saf buhar)a da geniş yer verilen kitapta “sektörel tesisler” için de özel yer ayrılmıştır . Kitap, içerdiği konular ve sistematiği ile ülkemizde olduğu kadar uluslararası literatürde de bir ilk olma özelliğini taşımaktadır.

Devamını oku...

2017 yılında ihracat pazarlarında etkinliği artırmak üzere yoğun çalışmalar yürüten GF Hakan Plastik, mevcut pazarlarındaki varlığını sağlamlaştırırken yeni pazarlara da ulaşarak etkinliğini artırdı. İhracat pazarlarında tüm ürün grupları ile faaliyet gösteren GF Hakan Plastik’in ürün şampiyonu ise yüzde 20’nin üzerinde satış artışı yakalayan Aquasystem PP-R boru sistemleri oldu.

Devamını oku...

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018