Global bir marka olarak bina ve altyapı alanındaki yenilikçi çözümleriyle öne çıkan Wavin Türkiye, Wavin Academy ile bugüne kadar hem online hem de genel merkezinde on binlerce kişiyi ağırladı. Wavin yeni uygulaması “Wavin Senin Şehrinde” ile Türkiye’nin 81 ilinden gelen talepleri değerlendirerek yılın ikinci yarısında ustaları kendi şehirlerinde eğitmeye devam edecek.

Devamını oku...

Sektörde bir ilk olan Wavin Academy ile her yıl binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına hizmet veren Wavin, Güvenle Uygula & Kazan kampanyasıyla 16 Mayıs- 8 Temmuz tarihlerinde tesisatçılara ve uygulamacılara kazandırmaya devam ediyor.

Devamını oku...

Uluslararası normlarda üretilen GF Hakan Plastik altyapı boru sistemleri, altyapı projelerinin güvenli ve verimli şekilde oluşturulmasında önemli katkılar sağlıyor. Antalya Serbest Bölgesi’nin altyapı yenileme projesinin tercihi de bu özellikleri ile GF Hakan Plastik ürünleri oldu.

Devamını oku...

Eğitim alanındaki sosyal sorumluluk faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren Ayvaz, iş birliği içerisinde olduğu Hadımköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri için özel bir fabrika gezisi düzenledi. Ayvaz’ın üretim sorumlularının bire bir rehberlik ettiği gezi, öğrencilerden tam not aldı.

Devamını oku...

“Sıfır İş Kazası, Sıfır Meslek Hastalığı” ilkesi ile İş Sağlığı ve Güvenliği konusuna eğilen GF Hakan Plastik, 4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası için yaptığı açıklamada “Sadece birlikte çalışarak sıfır kazayı gerçeğe dönüştürebiliriz” mesajını verdi.

Devamını oku...

Yalın Üretim kültürünü tabana yaymayı ve tüm organizasyonu yalın anlamda aktive etmeyi amaçlayan GF Hakan Plastik’in Çerkezköy tesisinden başarılı bir örnek. Tesisin Kırma Birimi’nin sürdürdüğü çalışmalarla son üç yılda sıfır iş kazası ve %30 geri kazanım sağlandı.

Devamını oku...

Kayseri Büyük Şehir Belediyesi Su ve Kanal İdaresi tarafından gerçekleştirilen yağmur sularının toprağa kademeli olarak salınması (infiltrasyon) projesinde Wavin AquaCell kullanılarak 3m3 kapasiteli yağmur suyu depolama alanı oluşturuldu. Bu sayede, park alanında kuvvetli yağışlar sonrası oluşabilecek sel ve taşkın riskinin önlenmesi ve rögarda toplanan yağmur suyunun yer altı sularına kazandırılması amaçlandı.

Devamını oku...

Çevre duyarlılığını güçlü bir şekilde merkezine alan ve dünya plastik boru sektörünün önde gelen markalarından olan Wavin, TÜRKONFED tarafından iş insanlarının yeşil dönüşüm konusundaki farkındalığını artırma hedefiyle hayata geçirilen “KOBİ’ler için Yeşil Dönüşüm Projesi” toplantısına katıldı.

Devamını oku...

Sektöre her zaman yenilikler kazandıran Ayvaz, bol yağışlı geçen kış mevsiminin ardından “krizi adeta fırsata çeviren” bir yatırıma imza attı. Şirket Hadımköy’de “Palandöken’e rakip olabilecek” bir kayak merkezi açıyor. Şirket yetkilisi; bugüne kadar gizli olarak yürütülen bu projenin 1 Nisan tarihinde duyrulmasının akıllara hiçbir soru işareti getirmemesini önemle rica ederek sözlerini noktaladı.

Devamını oku...

Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla doğal kaynakları koruma sorumluluğunu sürdüren E.C.A., su tasarrufunu mümkün kılan ürünleriyle sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor. Üretim sürecinden itibaren yenilenemeyen doğal kaynak tüketimini en aza indiren marka; fotoselli, elektronik, zaman ayarlı ve termostatik bataryalar başta olmak üzere geniş ürün gamıyla su tasarrufunun önünü açarak yüzde 70' e varan su tasarrufunu mümkün kılıyor.

Devamını oku...

FOUR ESSENTIALS

Aqua Therm Tashkent 2022