29ekim 95

Küresel iklim değişikliğinin neden olduğu hava koşulları nedeniyle sel felaketleri her geçen gün artıyor. Ani sel baskınları kontrol edilemez gibi görünse de, yağmur suyunun sürdürülebilir bir şekilde kanalize edilmesiyle şehirleri sele karşı korumak mümkün.
İnşaat ve altyapı sektörünün lider oyuncusu Wavin’in Qbic Plus+ ve AquaCell infiltrasyon ve depolama tankları şiddetli yağmurun ardından gelen sel tehlikesine çözüm oluyor.

Devamını oku...

GF Hakan Plastik, 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşen ISK-SODEX İstanbul 2021‘de yeni ürünleriyle büyük ilgi gördü. Özellikle Türkiye’de bir ilk olan PP bazlı, yanmaya dayanıklı, ses yalıtımlı halojen içermeyen GF Silenta Extreme, yüksek basınç dayanımlı GF Aquasystem
PP-RCT öne çıkan ürünler oldu.

Devamını oku...

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi beraberinde, Eskişehir Ticaret Odası iş birliğinde, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan Eskişehir 2. Yapı Fuarı 2021 Yapı Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı 25-28 Kasım 2021 tarihlerinde geniş konsepti ile ETO – TÜYAP Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanıyor.

Devamını oku...

REHAU Group; 2007 yılından itibaren şirketlerin sürdürülebilirlik performansını çevre, çalışma, insan hakları, etik ve sürdürülebilir satın alma kategorilerinde değerlendiren bağımsız derecelendirme kuruluşu EcoVadis tarafından altın ödüle layık görüldü.

Devamını oku...

GF Hakan Plastik, alt yapı ve üst yapıya yönelik ürünleri ile 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ISK-SODEX İstanbul 2021’de yenilikçi ürünleri ile yerini alıyor. GF Hakan Plastik, ISK-SODEX 2021’de en yeni ürünlerinin yanı sıra GF‘in üst yapı ve alt yapı ürünlerine de standında yer veriyor.

Devamını oku...

Dünya plastik boru sektöründe; su tesisatından, ısıtma ve soğutmaya, yağmur suyu yönetiminden, alt yapı ve kanalizasyona kadar birçok ürün ve çözümler sunan Wavin 50. yılında tesisatçılar için yeni bir kampanyaya imza attı. “Wavin ile Kim Tutar Seni” kampanyası kapsamında ustaların ihtiyaçlarına destek olmak adına alışveriş çeki hediye ediyor. Kampanya, 15 Eylül - 7 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak.

Devamını oku...

İnşaat ve altyapı alanına yönelik yüksek kaliteli birçok boru ve ek parça sistem çözümleri sunan Wavin, sektördeki ilk eğitim merkezi Wavin Academy ile pazarın ihtiyaç duyduğu yüzlerce nitelikli usta yetiştirmeye devam ediyor.

Devamını oku...

90 ülkede 250’den fazla üretim tesisi ile alçı bazlı yapı malzemelerinde geniş performans çözümleri sunan Knauf, ıslak hacim çözümleriyle projelerin ihtiyacına özel ürünler sunuyor. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen, neme ve suya dayanım sağlayabilen Knauf ıslak hacim çözümleri, küf ve mantar oluşumunu engelleyen özellikleriyle de sağlıklı alanların oluşturulmasına yardımcı oluyor.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250