GF Hakan Plastik Pazarlama Müdürü Candan Mumcuoğlu, geçtiğimiz yıl Resmi Gazete’de yayınlanan ve 31 Mayıs 2018 tarihinden sonra yürürlüğe girecek olan Binaların Gürültüye Karşı Korunması Hakkında Yönetmelik‘in binalarda kullanılan tesisat ürünleri açısından da önemli bir uygulama olduğunu belirtti.

Devamını oku...

Plastik boru sektörünün lider firması Wavin Pilsa 2014 yılında Wavin Academy eğitim merkezini açarak, mekanik tesisat sektörünün geleceğine yönelik çok önemli bir adım atmıştı. Açıldığı tarihten bu yana Wavin Academy, 17 binden fazla ziyaretçiye ücretsiz eğitimler verdi.  Wavin’in komple bina çözümüne yönelik geleneksel ve yenilikçi çözümleri ustalar, mühendisler ve müteahhitler başta olmak üzere sektörün tüm temsilcilerine uygulamalı olarak tanıtıldı.

Devamını oku...

Kabataş-Mahmutbey metro hattında ki tüm istasyonlarda PAG marka pik boru tercih edildi. Yapımını Alarko Taahhüt grubunun üstlendiği, 2014’te temeli atılan Kabataş-Mahmutbey metro hattındaki tüm istasyonlarda atık su ve yağmur suyu tahliyesinde PAG marka pik boru kullanıldı.

Devamını oku...

Plastik boru sektörünün lider markalarından GF Hakan Plastik, müşteri memnuniyeti ve stratejik işbirliklerini geliştirmek amacıyla düzenlendiği seyahat kampanyaları ile fark yaratmaya devam ediyor. GF Hakan Plastik, Şubat ve Mart aylarında farklı tarihler ve gruplarla düzenlediği Kıbrıs, İspanya ve  Kharkiv seyahatleri ile 1.500’e yakın iş ortağı ile 2017 yılının yorgunluğunu atarken, 2018 yılı için de moral depoladı.

Devamını oku...

Tasarruf etmek isteyenlerin, tüketim verileri hakkında etkin bir kontrole sahip olmaları ve sadece kullandıkları hizmet için ödeme yapmaları gerekmektedir. Siemens sayaçları, tüketilen su, ısıtma ve soğutma enerjisini hassas ve doğru bir şekilde ölçmektedirler.

Devamını oku...

ISAF İstanbul 2018