Japon teknoloji firması Mitsubishi Heavy Industries ile iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu’nun 30 Ocak 2019 ‘da imzalanan anlaşmayla ortak olduğu Form MHI Klima Sistemleri A.Ş.’de üst düzey bir atama gerçekleşti. 9 senedir Form Grup bünyesindeki Form VRF Sistemleri ve Form Endüstri Ürünleri firmalarının Genel Müdürlüğünü sürdüren Mehmet Oral, Japon Mitsubishi Heavy Industries ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından Form MHI Klima Sistemleri A.Ş. ‘ nin Genel Müdür’lüğüne getirildi.

Devamını oku...

Bu yıl 14.üncüsü gerçekleştirilecek olan Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi’nde TESKON – DİD İşbirliği ile düzenlenecek seminer kapsamında Ulus Yapı Teklif Mühendisi Ali Cenk Tepegöz tarafından “Tesisatta Sismik Keşif Özeti Hazırlama” konulu bir sunum yapılacak.

Devamını oku...

Mekanik tesisat sektörü profesyonellerini bir araya getiren Four Effects Mühendislik Buluşmaları’nın ikincisi 4 Nisan 2019’da Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirildi. Standart Pompa hem standda hem oturumda yerini aldı.

Devamını oku...

Form MHI Klima Sistemleri, 24- 28 Mart 2019 tarihleri arasında Cezayir’de gerçekleştirilen Batimatec Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’na katıldı. Bu yıl 22.’si düzenlenen fuara Cezayir’deki iş ortağı Sarl Aton ile birlikte katılan Form MHI Klima Sistemleri, son teknoloji Mitsubishi Heavy Industries Split ve VRF klima sistemlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Devamını oku...

Türkiye’de tasarlanan ilk Eurovent sertifikalı çatı tipi klimanın sahibi olan İmbat, %100 yerli sermayeyle, %100 yerli tasarımlara imza atmaya devam etmektedir. İmbat, projelerin ihtiyaçlarına yönelik doğru ve etkin çözümlerinde Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek yüksek verimlilik odaklı tasarımlarıyla ürünlerini Türkiye’ye ve dünyaya sunmaktadır.

Devamını oku...

Havalandırma sektöründe 1992 yılında, İzmir’de faaliyete başlayan İMCO ile ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, fanlar, elektrikli kanal ve santral tipi ısıtıcılar konusunda imalatlar yapması için 2000 yılında kurulan VENCO daha verimli ve organize bir hizmet sunma amacıyla birleşme kararı aldı.

Devamını oku...

İklimlendirme Sektörünün öncü firmalarından Johnson Controls Hitachi, servis personelinin yetkinliğini artırmak, satış sonrasında müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve hizmet kalitesini güvence altına alarak rakipleri arasında fark yaratmak için; Türkiye genelinde, yetkili servis eğitimleri düzenledi.

Devamını oku...

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019