Çukurova Isı’nın yüksek verimli ve kullanıcı dostu Goldsun dış mekân ısıtıcıları, kış mevsiminde; evlerin bahçelerinde, balkonlarında ve teraslarında, endüstriyel tesislerde, ofislerde, kafe ve restoran gibi işletmelerin açık alanlarında yaz konforu yaşatıyor.

Devamını oku...

Vaillant Türkiye ile Doğa Derneği iş birliğinde 2015 yılından bu yana devam eden Küçük Akbabaları Koruma Projesi’nin 2021 yılı çalışmalarında kapsamlı aktif yuva ve potansiyel yuva alanı belirleme faaliyetleri ile farkındalık çalışmalarına ağırlık verildi. Çoban ağı ile ilişkilerin daha da güçlendirildiği 2021’de küçük akbabaların önemi konusunda canlı söyleşilerin yanı sıra bir de film projesine imza atıldı.

Devamını oku...

DemirDöküm, Meslek Liseli gençlerin eğitimine desteğini sürdürüyor. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri için ders kitabı dağıtım projesinin 6 yıldır sponsoru olan DemirDöküm, şimdi de 34 şehirde 60’tan fazla okula öğrencilerin eğitimine destek vermek amacıyla kombi gönderimi yaptı. Yüzlerce öğrenci, edindikleri teorik bilgileri DemirDöküm kombiler üzerinde pratik yaparak pekiştirecek ve deneyimini artıracak.

Devamını oku...

Akıllı ve sürdürülebilir binalarda dünya lideri Johnson Controls Corporate Knights tarafından 2022 Global 100 sıralamasında dünyanın en sürdürülebilir 100 şirketi arasında gösterildi. Johnson Controls bu onuru sekizinci kez alıyor. Şirket, HVAC ekipmanı üretimi için Corporate Knights aynı sektör grubunda 26 arasında birinci ve Yapı Ürünleri endüstri grubunda 74 arasında ilk sırada yer aldı. Johnson Controls, geçen yıl 38. sıradan genel sıralamada 12. sıraya yükseldi.

Devamını oku...

Modern dünyada insanlar günlük yaşamlarının ortalama yüzde 90’ını iç mekânlarda geçiriyor. Bu nedenle sağlıklı ve konforlu yaşam için iç mekân hava kalitesi büyük önem taşıyor. Abalıoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren HIFYBER, nanofiber kaplı antibakteriyel-antiviral özellikte ki filtre kumaşı ile ısıtma, havalandırma, klima (HVAC) sistemlerinde ve aynı zamanda otomobillerde ki kabin hava filtrelerinde yüksek filtrasyon verimliliği sağlayarak; virüs, toz ve polenlere karşı yüksek koruma sağlıyor.

Devamını oku...

Kış mevsiminin iyiden iyiye hissedildiği bugünlerde faturalardaki tutarları azaltmak adına alınan tasarruf önlemleri sıkça konuşuluyor. Özellikle mevsim geçişlerinde değişen hava koşulları karşısında evin sıcaklığını ideal ölçüde tutmak için pratik bir yol sunan klimalar, sadece ısıtmak için değil, temiz hava solumak için de çok güçlü bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Ancak burada akıllara gelen ilk soru elektrik faturaları oluyor. İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin’in uzmanları, evinizin ısısını artırırken faturanızı düşürmenin püf noktalarını anlatıyor.

Devamını oku...