T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından iki yılda bir düzenlenen Vizyoner’19 Zirvesi, 27 Kasım 2019 tarihinde, Haliç Kongre Merkezi’nde, 70 ülkeden, 500’ü yurtdışı katılımcı olmak üzere yaklaşık 3.500’ü aşkın iş dünyası temsilcisinin katılımı ile gerçekleşti.

Zirve toplantısında ALDAĞ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, Türkiye’nin 4.Sanayi Devrimine başarı ile entegre olabilmesi için gerekenleri konu alan konuşmasının yanı sıra; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı M.Fatih Kacır’ın moderatörlüğünü yaptığı “Milli Teknoloji Hamlesi ve Dijital Türkiye” başlıklı panele, panelist olarak katıldı.

Devamını oku...

2020’de sektördeki 55. yılını kutlayacak olan Türkiye iklimlendirme pazarının öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, geride bıraktığımız 2019’u başarılı yabancı iş ortaklıkları, yerli üretim ve AR-GE çalışmalarıyla tamamladı. Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, merak edilen tüm detayları ve 2020 yılı sektör öngörülerini paylaştı.

Devamını oku...

Çevreye saygılı, sürdürülebilir, ekonomiye uygun, yenilikçi ve yoğuşmalı ürün grubuyla tüketicilerin doğal gaz faturalarını kontrol altına alan DemirDöküm, Yalova’nın Armutlu ilçesinde yükselen Emlak Termal Kent Yalova Projesi'nin de tercihi oldu. Projenin tamamlanma aşamasında olan 403 konutluk birinci kısmında DemirDöküm Nitromix yoğuşmalı kombilere yer verildi.

Devamını oku...

İş ortaklarına birçok alanda katma değer yaratan DemirDöküm, Gastechnics ve Başkent Doğalgaz iş birliğiyle düzenlenen Başkent Doğalgaz Sertifikalı Tesisat Firmaları 2019-2020 Eğitim Programı’nın sponsorları arasında yer aldı. Program kapsamında Vaillant Group Türkiye Teknik ve Eğitim departmanı katılımcılara, “Isıtma Sistemlerinde Yeni Teknolojiler” konulu eğitim verdi.

Devamını oku...

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., oda termostatı aracılığıyla cep telefonundan kumanda edilebilen Proteus Premix kombi ile kullanıcısına 5 yıl garanti sözü veriyor. Ergonomik tasarımın yanı sıra düşük atık gaz emisyonu ve enerji verimli sirkülasyon pompası ile daha az enerji tüketiminin yolunu açan Proteus Premix, ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla sürdürülebilir dünyaya katkı sağlıyor.

Devamını oku...

NPPES 2020

WIN EURASIA 2020

ICSG İstanbul 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250

ERBIL BUILDING