İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından ‘2019 yılı En Çok Radyatör İhracatı Yapan 2. Firma’ seçilen Copa Isı Sistemleri ödülünü aldı.
İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen ‘İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’, bu yıl pandemi nedeniyle plaket teslim töreni olarak düzenlendi.

Devamını oku...

İSKİD Üniversite Sanayi İş birliği çalışmaları kapsamında, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy ve Üniversite Sanayi İş Birliği ve Burs Komisyonu Başkanı Herman Haçaduryan, Yıldız Teknik Üniversitesi-Makine Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencilerinin “Makine Mühendisliğine Giriş” dersine konuk oldular.

Devamını oku...

Eylül ayı itibariyle yeni ürün ailesi kombilerini piyasaya sunan iklimlendirme sektörünün lider firmalarından Copa Isı Sistemleri, ayrıcalıklarla dolu yepyeni dijital sadakat programı olan My COPA uygulamasını yayına açtı.

Devamını oku...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ‘Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2019’ listesi yayınlandı. Bu yıl listeye giren 71 Bursa’lı firma arasında olan Copa Isı Sistemleri, Bursa’nın ihracat yıldızlarından biri oldu.

Devamını oku...

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) yılın son sanal heyet organizasyonunu 1-4 Aralık 2020 tarihleri arasında Kolombiya’ya düzenliyor.Kolombiya Sanal Heyet organizasyonuna Türkiye’den 25 firma katılacak. Sanal heyet organizasyonuna katılan firmalar ısıtma, soğutma, tesisat, havalandırma ve klima ürün grupları ile heyete iştirak edecek.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2021