ALDAĞ A.Ş., büyüme temposuna ayak uydurabilmek için yüksek donanıma sahip insan değerlerini şirket çatısı altında toplamaya devam ediyor. Akhisar Fabrikası Operasyon Müdürü Tiğin NİŞLİ, Klima Santrali Üretim Müdürü Vahit ÜÇGÜRZ, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Selçuk KARAKAŞ.

Devamını oku...

Naci Şahin'in  Avrupa EUROVENT Derneği Başkanı seçilmesi nedeniyle İSKİD, 21 Haziran 2018 tarihinde Taksim Point Hotel'de bir Basın Toplantısı düzenledi. 25 Mayıs 2018’de Oslo'da yapılan EUROVENT Genel Kurulunda Başkanlığa seçilen Naci Şahin son 1 yıldır EUROVENT Birinci Başkan Yardımcılığını yürütmekteydi. Avrupa'nın her yerinden Avrupa Birliği üyesi olan veya olmayan dernekleri ve üreticileri temsil eden EUROVENT Derneğine ilk kez bir Türk başkanlık ediyor.

Devamını oku...

Plastik Boru sektörünün lider, köklü ve yenilikçi firması Wavin Pilsa’dan yerden ısıtma ve serinletme sistemlerinde kullanılacak yepyeni akıllı kontrol sistemi: SENTIO
Altyapıdan, üstyapıya, su yönetiminden telekoma kadar uzanan çok geniş yelpazede yenilikçi çözümleri sektörle buluşturan Wavin Pilsa, yerden ısıtma ve serinletme uygulamalarında kullanılacak ve akıllı telefon uygulamasına sahip Sentio ile yenilikleri pazara sunmaya devam ediyor.  

Devamını oku...

Isıtma soğutma sektörünün lider markalarından Bosch Termoteknik, geleneksel iftar yemeğini bu yıl, ‘Büyük bir aileyiz, iftarda beraberiz” konseptiyle Four Seasons Hotel at The Bosphorus’ta gerçekleştirdi. Geleneklerin yaşatıldığı, özenle hazırlanan iftar yemeğine; Gaz Şirketlerinden üst düzey yetkililer, Bosch Termoteknik yetkili bayileri, servisleri, iş ortakları, çalışanları ve basın mensuplarından oluşan yaklaşık 700 davetli katıldı.

Devamını oku...

ISAF İstanbul 2018