Dekogroup ve Aldağ proje ortaklığıyla düzenlenen Four Essentials Engineering Meeting, 10 Mayıs 2022’de Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşti. 2018 yılından bu yana düzenlenen etkinlik, bu yıl Four Essentials Engineering Meeting ismiyle, Wilo ve sektörde önde gelen birçok firmanın sponsorluğuyla yüzlerce kişiyi ağırladı.

Devamını oku...

Dijital çözümleriyle suya yön veren Wilo globalde uyguladığı Satış Mükemmelliği süreçlerini Türkiye’de de hayata geçiriyor. İleri teknolojisi ile pompa sektörünün dijital dönüşüm öncüsü olan Wilo, yüksek verimli pompa çözümleriyle hayatı kolaylaştırırken, satış organizasyonunda da mükemmellik odaklı çalışmalar yürütüyor. Satış organizasyonunu daha verimli, müşteri ve değer odaklı olarak yeniden şekillendirmeyi hedefleyen Wilo Grup, hizmet verdiği tüm ülkelerdeki satış ekiplerine yönelik Satış Mükemmelliği eğitimi gerçekleştirdi. Dünyanın önde gelen satış danışmanlığı ve sonuç iyileştirme şirketi Mercuri International partnerliğinde gerçekleştirilen eğitimlerde hem yerel hem de küresel olarak özelleştirilmiş çözümlere ağırlık verildi.

Devamını oku...

46 yıldır ölçüm cihazları üretiminde sektörün öncü ismi olan PAKKENS, kağıt imalat endüstrisinin ihtiyaçları doğrultusunda da çözümler geliştirmekte ve yeni ürün tasarımlarına devam etmektedir.

Devamını oku...

İstanbul'da her 25,99 dakikada bir yangın çıkıyor ve itfaiye, yangınlara ortalama 6,10 dakikada müdahale ediyor. Ancak itfaiye ekipleri, olay yerine ulaşmadan önce yangın pompaları ile yangına müdahale ederek, 6,10 dakika olan müdahale süresini kısaltmak ve yangınların neden olduğu zararları minimuma indirmek mümkün.

Devamını oku...

Üstün teknolojisi ile dünyada 150, Türkiye’de ise 30 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemlerinin öncü markası Wilo, entegre çözümleriyle Türkiye'nin en prestijli projelerine değer katmaya devam ediyor. Ankara’da inşa edilen Park Joven projesinin ısıtma-soğutma hatlarından, yangınla mücadele sistemlerine, su temininden, basınçlandırma sistemlerine kadar tüm uygulama alanlarında Wilo pompa sistemleri tercih edildi.

Devamını oku...

İleri teknolojisi ile pompa sektörünün dijital dönüşüm öncüsü olan Wilo, yüksek verimli pompa çözümleriyle hayatı kolaylaştırırken, denetim gücünü de HoloLens 2 teknolojisi ile güçlendiriyor. Sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik deneyimlerini tek bir yapıda birleştirerek karma gerçeklik tecrübesini kullanıcılara sunan ileri teknoloji HoloLens 2 akıllı karma gerçeklik gözlüğü ile Wilo, yatırım maliyetlerinin yüksek olduğu test istasyonlarının verimli kullanılmasını sağlıyor. Kapsamlı projelerinin alt yapı çalışmalarında kullanılacak pompa sistemleri için hızlı ve erişilebilir keşif imkanı sunan HoloLens 2 teknolojisi ile Türkiye’deki yatırımcılar Almanya, Fransa, Hindistan ve Çin’deki uygulama testlerini takip edebiliyor.

Devamını oku...

Kendisini dünya genelindeki en zorlu su sorunlarını çözmeye adamış lider su teknolojisi şirketi Xylem, 27. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi’nde (IMCET) madencilik sektörü çözümlerini tanıttı. Elli yılı aşkın süredir düzenlenen Türkiye’nin en büyük madencilik etkinliği olan IMCET’te dünyanın çeşitli ülkelerinden uzmanlar, bilim insanları ve sanayiciler bir araya gelerek madencilikle ilgili sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdı. Birçok ülkeden makine, donanım ve teknoloji firmalarının ürünlerinin yer aldığı etkinlikte Xylem Türkiye de Flygt markasının çatısı altındaki drenaj pompalarını, Goulds Water Technology markasının ise santrifüj pompalarını sergiledi. Xylem Türkiye etkinlikte ayrıca, madenlerdeki su yönetimi ve çözümleriyle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Devamını oku...

FOUR ESSENTIALS

Aqua Therm Tashkent 2022