Pompa ve hidrofor teknolojileri alanında 35 yılı aşkın Ar-Ge, üretim ve uygulama deneyimine sahip olan ETNA sektöre ve son kullanıcıların hizmetine yeni EFP 11 serisi monofaze beslemeli, flatörlü, foseptik ve drenaj pompalarını sunmaktadır.

Devamını oku...

İstanbul, Kartal sırtlarında adalar manzaralı, %80 yeşil alana ve akıllı bina teknolojilerine sahip tasarım/uygulamaları ile ön plana çıkan MARMARA LOFT projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA pompa ve hidrofor sistemleri tercih edilmiştir.

Devamını oku...

Pompa sektörünün yenilikçi lideri ve dijital öncüsü Wilo, insanların teknolojiyle daha mutlu yaşayacağı akıllı şehirlerin altyapısını oluşturmak için çalışıyor. 2019’da dünyanın ilk gerçek akıllı pompası Wilo-Stratos MAXO ile sektöründe çığır açan Wilo, “Endüstri 5.0” ekonomisine hazırlanıyor.

Devamını oku...

Pompa teknolojilerinin lider üreticilerinden ETNA, ihracat kanalındaki satışlarını ve ihracat gelirlerinin toplam ciro içindeki payını yıldan yıla katlayarak arttırmaktadır. 2019 yılının ilk 6 aylık dönem sonuçlarına göre şirket ihracatı oranı, USD($) bazlı olarak bir önceki senenin aynı dönemine göre % 277 artış göstermiştir.

Devamını oku...

İsviçre merkezli özel kimyasallar üretimi yapan Clariant’ın Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesislerinde ETNA markalı NFPA 20 standardına uyumlu bölünebilir gövdeli pompalı ETN YN- ES125/290-1-160/D164-10-12 yangın pompası tesis edilmiştir.

Devamını oku...

ETNA PLUS Satış Konsepti'ni tercih eden ETNA müşterileri, 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım, servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödemeyeceklerdir.
Su teknolojileri alanında 35 yıllık deneyimiyle ürünler geliştiren ETNA Pompa ve Hidrofor Teknolojileri, konutlar için yüksek enerji tasarruflu, güvenilir pompa ve hidrofor sistemlerinden oluşan 5 yıl garantili ETNA PLUS satış konseptini müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Devamını oku...

Masdaf Genel Müdürü Vahdettin YIRTMAÇ, “FM onaylı Ayrılabilir Gövdeli Yangın Pompaları”nı da Masdaf’ın yangın pompaları ürün grubu ailesine dahil ettik. Dünyanın en yüksek kalite standardı olan FM (Factory Mutual) ve uluslararası bağımsız bir mühendislik ve güvenlik şirketi olan UL (Underwriters Laboratories) tarafından sertifikalandırılan yeni ürünümüz ile binalarda ve endüstriyel tesislerde oluşabilecek yangın felaketine karşı zamanında müdahale imkanı sunarak binanın güvenliğini sağlamayı hedefledik” dedi.

Devamını oku...

NPPES 2020

WIN EURASIA 2020

ICSG İstanbul 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250

ERBIL BUILDING