Pompa sistemleri sektöründe teknik eğitime en çok önem veren markaların başında gelen Wilo Pompa Sistemleri A.Ş., Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencileri için “Temel Pompa Prensipleri ve Pompalarda Enerji Verimliliği - Sertifika Programı” düzenlendi.

Devamını oku...

Pompa ve pompa sistemleri pazarının lider markası Wilo, Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenen 22. Uluslararası Ekonomi Forumu'nda tüm dikkatleri üzerinde topladı. İş dünyasından pek çok üst düzey temsilcinin boy gösterdiği etkinlikte Wilo, Rusya'daki iş faaliyetlerinin stratejisini sunan 6 seçkin şirket arasında yer aldı.

Devamını oku...

Wilo, mekanik tesisat sektörünü buluşturan “Four Effects" konferansının sponsorları arasında yer aldı. 10 Mayıs 2018 günü Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen konferansta konuşma yapan Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, son 10 yılda inşaat sektöründe teknolojik bir dönüşüm yaşandığını ifade ederken, Wilo’nun ilk akıllı pompa olan Stratos Maxo’yu ürettiğini söyledi.

Devamını oku...

Kaliteli ürünleri, yenilikçi çözümleri ve fark yaratan hizmet anlayışıyla pompa sektörüne yön veren Grundfos Türkiye, unutulmaz bir organizasyona daha imza attı. Grundfos Türkiye 2018 Bayi Toplantısı, ülkenin dört bir yanından gelen bayi ve servis yetkililerinin katılımıyla 30 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında Antalya Gloria Verde Resort’ta gerçekleştirildi.

Devamını oku...

ISAF İstanbul 2018