29ekim 95

Pompa sektörünün önde gelen oyuncularından Masdaf, ihracatta ki başarısı nedeniyle Makine İhracatçıları Birliği’nden başarı belgesi aldı. Ülkemizin öncü şirketlerinden Masdaf, teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin global markası olma yolunda ki hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.

Devamını oku...

Ankara'nın çeşitli semtlerinde 6 ayrı yerleşkede hizmet veren Yargıtay Başkanlığı, yeni hizmet binasına taşındı. Yüksek yargı faaliyetleri artık toplam 422 bin m2 kapalı alana inşa edilen yeni hizmet binasında sürdürülecek. Projenin sirkülasyon, hidrofor ve atıksu drenaj hatlarında Lowara kalitesi hizmet veriyor.

Devamını oku...

Farklı uygulama alanlarına yönelik özel tasarımı, malzeme kalitesi, gövde çeşitliliği, sıcaklık dayanımı, geniş kapasite aralığı ile fark yaratan LOWARA e-SH serisi pompalar, endüstriyel tesislere yüksek verimli çözümler sunuyor.

Devamını oku...

Ayvaz sektörün ülkemizdeki en önemli fuarlarından biri olan ISK-SODEX’te yerini aldı. “Ayvaz” ve “Ayvaz Yangın” stantlarında yeni ürün ve çözümleriyle boy gösteren şirket, sektörde ilk niteliği taşıyan “73 yılda 73 bayi” adlı orta metraj belgesel filmiyle de ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi.

Devamını oku...

İnşaat sektörü pandeminin etkisinin azalmaya başladığı 2022 yılıyla birlikte yeniden hareketlenmeye başlaması bekleniyor. Uzmanlar 2022 yılında sektörde özellikle yapay zekanın sektöre olumlu etkileri olacağını ve yeni eğilimleri belirleyeceğini vurguluyorlar.

Devamını oku...

Pompa sektörünün lider markası Masdaf tarafından düzenlenen ve sektörde bir ilk olan üniversiteler arası ödüllü proje yarışmasının kazananı belli oldu. İklim kriziyle mücadele kapsamında enerji ve su kaynaklarının etkin kullanımı amacıyla üniversitelerin makine mühendisliği bölümü 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Şehirleşmede Atık Enerjinin Geri Kazanımı ve Pompanın Rolü” konulu yarışmada zafer, Kocaeli Üniversitesi ekibinin oldu.

Devamını oku...

Kendine ve yeteneklerine güvenen bir kadın; dünyayı ve çevresindeki insanları yönlendirme, daha iyi hale getirme ve etrafına ilham verme gücüne sahiptir. Kadını bir lider olarak yetiştirip geliştirmenin anahtarı; kendilerine güven duymalarına ve bu güveni sürdürmelerine yardımcı olmaktır.

Devamını oku...

Pompa sektörünün öncü markası Masdaf, 17-19 Eylül tarihleri arasında Antalya Trendy Lara Otel’de sektörün önde gelenleri ile bir araya geldi.
Masdaf’ın Birlikte miyiz? sloganı ile düzenlediği "Küresel İklim Kriziyle Mücadelede Su ve Enerji Kaynaklarının Etkin Yönetilmesi” temalı toplantıda; iklim krizinin etkileri ve iklim kriziyle mücadelede enerji ve su kaynaklarını etkin yöneten su teknolojilerinin rolü konuşuldu.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250