Genel

22 Şubat tarihinde 2. kez online gerçekleşen IoT EurAsia Konferansı 200+ katılımcı ile 2022 kapılarını kapattı. Trend konuların lider firmalar ve konusunda uzman deneyimli konuşmacılar tarafından ele alındığı sanal zirve sektör paydaşlarını bir araya getirme görevini bu yıl da başarıyla tamamladı.

 IoT EurAsia Konferansı tamamlandı
IoT EurAsia Konferansı tamamlandı
IoT EurAsia Konferansı tamamlandı
Bu yıl gündem başlıkları arasında; pandemi sonrası IoT, üretimin ve endüstrinin geleceği, blockchain dönüşümü ve metaverse, dijital ikiz ve IoT siber güvenliği gibi tüm sektörler için hayati öneme sahip konular masaya yatırıldı. Yerli ve yabancı firmalardan alanında uzman tecrübeli konuşmacılar geleceğin endüstrilerini kendi deneyim ve perspektifleriyle ele aldı. Yoğun ilgiyle tamamlanan sahne sunumlarının ardından; Canlı Demo seansları ve B2B / Networking toplantıları ile 2022 zirvesi başarıyla tamamlandı.

Sektörün geleceğine ışık tutan bu önemli organizasyonda; ABB, Schneider Electric, OMRON, Mercuso Technology, Novimod Hızlı İmalat Teknolojileri, ve Sistem9 gibi ulusal ve uluslararası firmalar sponsor olarak yer aldı.

Etkinlik partnerleri arasında; Enerji ve Tesisat, Para & Borsa, Lojistikçilerin Sesi, Telkoder, TIAD (Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği), Istanbul Blockchain Women, Kargo Haber, Enterprise Transformation Platform, Bilim Şenliği, BISIAD (Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği) gibi önemli sivil toplum kuruluşları yer aldı.
Pandemiyle birlikte 2021 ve 2022’de dijital platformda gerçekleşen IoT EurAsia zirvesi 2 yılın ardından online etkinliklere veda ediyor. Yoğun talep üzerine 2023’de katılımcılarını yeniden yüz yüze bir araya getirmek için IoT EurAsia ekibi çalışmalarına şimdiden başladı.