Petrol

Akaryakıt sektöründe 2020 yılının en hızlı büyüyen şirketi Türkiye Petrolleri, bayileriyle birlikte üretenin yanında olmak amacıyla İş Bankası İmece Kart, Ziraat Bankası Başak Kart ve Deniz Bank Üretici Kart sahiplerine akaryakıt alımlarında kolaylık sunuyor.

Üreticiye Destek
Üreticiye Destek
Üreticiye Destek
Zülfikarlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren akaryakıt sektörünün yüzde 100 yerli markası Türkiye Petrolleri, üreticilerin yanında yer almak amacıyla yeni bir anlaşmaya imza attı.
İş Bankası’ndan İmece Kart, Ziraat Bankası’ndan Başak Kart ve DenizBank’tan Üretici Kart ile anlaşma imzalayan Türkiye Petrolleri, bayileri kanalıyla ülke ekonomimizin dinamosu üreticilere avantajlı ödeme koşulları sunarak destek veriyor.
5 ay Vade ve %0 Faiz İmkânı
Türkiye Petrolleri’nden Üretenlere Akaryakıt Desteği
Türkiye Petrolleri’nden Üretenlere Akaryakıt Desteği
Türkiye Petrolleri’nden Üretenlere Akaryakıt Desteği
Türkiye Petrolleri, İmece Kart, Başak Kart ve Üretici Kart sahiplerine 5 ay vade ve %0 faizle yakıt alma imkânı sunuyor. Avantajlı imkândan faydalanmak için İmece Kart, Başak Kart veya Üretici Kart sahibi olmak yetiyor.
Belirlediği uzun soluklu strateji planı doğrultusunda tüm kanallarda ve tüm müşteri gruplarında derinleşmeyi hedefleyen Türkiye Petrolleri, yaşanan pandemi sürecinin zorluklarını aşmak için üreticilere destek vermek için iş birlikleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
Kimler, Nasıl Faydalanabiliyor?
Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi, Hayvan Varlık belgesi, Arıcılık Belgesi vb. belgeleri doğrultusunda İmece Kart, Başak Kart veya Üretici Kart sahibi olan üreticiler Türkiye Petrolleri’nin sunduğu avantajdan faydalanabiliyorlar.
Türkiye Petrolleri, üreticilerin nakit akışına veya iş koluna göre akaryakıt, gübre, ilaç, yem vb. gereksinimlerin yanı sıra ödeme süreçlerinde de kolaylıklar sağlayan bu kartlara ek olarak sunduğu avantajlarla üretimlerinin sürdürülebilir olmasına katkıda bulunuyor.