Elektronik Güvenlik

Bosch, Bina Entegrasyon Sistemi ile Milestone entegrasyonunu, tüm XProtect versiyonlarını dahil edecek şekilde geliştirdi. Bu entegrasyon, alarm ve güvenlik yönetimi gibi bina yönetim işlevlerini tek bir platformda birleştiren çözümler sunuyor.

Bosch, Bina Entegrasyon Sistemi ile Milestone entegrasyonunu, tüm XProtect versiyonlarını dahil edecek şekilde geliştirdi.
Bosch, Bina Entegrasyon Sistemi ile Milestone entegrasyonunu, tüm XProtect versiyonlarını dahil edecek şekilde geliştirdi.
Bosch, Bina Entegrasyon Sistemi ile Milestone entegrasyonunu, tüm XProtect versiyonlarını dahil edecek şekilde geliştirdi.
Bosch Güvenlik Sistemleri ile Milestone Systems arasındaki iş birliği, tüm Milestone XProtect video yönetim yazılımı (VMS) sürümlerinin, Bosch Bina Entegrasyon Sistemi (BIS) içinde kullanılmasıyla daha da güçlendi.

Bu entegrasyon, alarm ve güvenlik yönetimi gibi bina yönetim işlevlerini tek bir platformda birleştiren çözümler sağlıyor. XProtect ile BIS'in entegrasyonu sayesinde, yangın veya sabotaj durumunda ilgili video kameralar otomatik olarak etkinleştiriliyor. BIS sunucusuna bağlı bir dedektörden gelen alarm, kameranın canlı görüntüsünü XProtect istemcisine yöneltiyor. Operatör daha sonra ayrıntılar için görüntüyü yakınlaştırabiliyor ve alarmı yanıtlamadan önce olayı daha fazla kamerayla araştırabiliyor.

Güvenliği daha da artırmak için, XProtect'in işlevi sürekli olarak gözlenirken, BIS alarm yönetimi XProtect sunucusunda bir sorun varsa veya video görüntüleri saklamak için boş bellek yoksa otomatik olarak raporlama yapıyor.

Milestone video yönetim yazılımı hali hazırda yüksek güvenlik gereksinimleri olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin erişimini kontrol etmek için kullanımı kolay bir yazılım olan Bosch Access Professional Edition'ı (APE) destekliyor.

APE ve Milestone XProtect'in birleşimiyle güvenlik operatörleri XProtect aracılığıyla tüm Bosch erişim cihazlarını kontrol ediyor ve izliyor. Entegre alarm yönetimi, video doğrulama, kapı kontrolü ve olayları görüntülemeyi tek bir kullanıcı ara yüzünden sağlıyor. Bu sunucu tabanlı erişim kontrol çözümü, daha etkin kullanıcı yönetimi için uygun arama işlevleri ve gruplama kapasitesi sunuyor.

xx

Bosch Güvenlik Sistemleri’nin ürün yelpazesinde video gözetim, hırsız alarm, yangın algılama, genel seslendirme ve acil anons sistemlerinin yanı sıra kartlı geçiş kontrol ve yönetim sistemleri de bulunmaktadır. Ses ve müzik iletimini sağlayan profesyonel ses ve konferans sistemleri ise ürün gamını tamamlamaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri ürünleri, Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarındaki Bosch üretim tesislerinde geliştirilip üretilmektedir.

ISAF Security Safety 2022