HVAC

FORM ŞİRKETLER GRUBU’nda üst düzey atama gerçekleşti. Türkiye’de iklimlendirmenin lider firmalarından Form Şirketler Grubu’nun Merkezi Klima Sistemleri satış ve uygulamalarından sorumlu iştiraki Form Endüstri Ürünleri’nde Toni Timirci, Genel Müdür görevine getirildi.

 

Form Endüstri Ürünleri Yeni Genel Müdürü Toni Timirci Oldu
Form Endüstri Ürünleri Yeni Genel Müdürü Toni Timirci oldu
Form Endüstri Ürünleri Yeni Genel Müdürü Toni Timirci oldu
'91 yılında lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlayan Toni Timirci, 2019 yılı itibariyle 28 yıllık profesyonel iş hayatına Form Endüstri Ürünleri’nde Genel Müdür olarak devam edecek.

Makina Mühendisi Toni Timirci son olarak 2013 ve 2018 yılları arasında Danfoss’ta Ülke Müdürü olarak başladığı görevine 2016 ile 2018 yılları arasında Bölge Satış Direktörü olarak devam etti ve Türkiye dışında İran, Azerbaycan, Afganistan, Pakistan bölgelerinin görev ve sorumluluklarını da üstlendi.

Toni Timirci, 1970 İstanbul doğumlu olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Form Endüstri Ürünleri A.Ş. Hakkında

İklimlendirme alanında 50 yılı aşkın bir deneyimle çalışmalarına devam eden Form Şirketler Grubu iştiraki Form Endüstri Ürünleri, Merkezi Klima Sistemleri alanında temsilcilik ve satış faaliyetleri gerçekleştiriyor. Yüksek enerji verimliliği içeren ve çevre dostu sistem çözümleri sağlayan cihazlarla mekanlardaki yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Form Endüstri Ürünleri’nin satışını gerçekleştirdiği başlıca ürünler arasında; paket klimalar, toprak/su kaynaklı ısı pompaları, soğutma grupları, fancoiller, soğutma kuleleri ve klima santralleri yer alıyor. Form Endüstri Ürünleri; her biri alanında dünyanın en iyi firmaları arasında yer alan Lennox, Climate Master, Clivet, Decsa, Dunham-Bush gibi markaların ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, iş merkezleri, marketler, mağazalar ve diğer endüstriyel alanlara iklimlendirme alanında hizmet sunan Form Endüstri Ürünleri faaliyete geçtiği ilk günden bugüne bilgi birikimi ve deneyiminin ışığında iş ortaklarına en iyi çözümleri sunmayı hedefliyor. Özellikle toprak ve deniz kaynaklı klimalar, alışveriş merkezleri ısı pompası uygulamaları alanlarında büyük bir deneyim ve pazar payına sahip olan Form Endüstri Ürünleri, sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor.

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019