Su Teknolojileri

GF Hakan Plastik 9-10 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenen 1. Online Ulusal Su Sempozyumu’nda "Oturum Sponsoru" olarak yerini aldı.

GFHP 1. Ulusal Su Sempozyumu sunum
GFHP 1. Ulusal Su Sempozyumu sunum
GFHP 1. Ulusal Su Sempozyumu sunum
Bu yıl ilk kez düzenlenen 1. Online Ulusal Su Sempozyumu’nda ülkemizdeki su kaynaklarının sürdürülebilir şekilde kullanılması, su tasarrufunun sağlanması, atık suların arıtımı ve geri dönüşümü ile ilgili tüm konular, son teknolojiler ve gelişmeler masaya yatırıldı.

Türkiye’de alanında ilk olma özelliği taşıyan 1. Online Ulusal Su Sempozyumu’nda katılımcılar GF Hakan Plastik’in sanal fuar standında gezinerek, ürün ve hizmetlerini inceleme; sanal tur imkanı ile üretim tesislerinde 360 derece gezme imkanı buldular.

“Suyun Korunması için Doğru Boru Sistemleri”

GFHP 1. Ulusal Su Sempozyumu
GFHP 1. Ulusal Su Sempozyumu
GFHP 1. Ulusal Su Sempozyumu
İki gün süren sempozyumda oturum sponsoru olan GF Hakan Plastik adına Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürü Yasemin Arslan bir sunum gerçekleştirdi. Arslan, “Suyun Korunması için Doğru Boru Sistemleri” konulu sunumunda, boru sistemlerindeki yanlış yapılan montaj ve uygulamaların su kaçakları üzerindeki önemi üzerinde vurgulamada bulundu. Doğru ürün, montaj ve uygulamalarla ile %33 oranında bir su kaybının önüne geçilebileceğini belirten Arslan, suyun sağlıklı bir biçimde kullanıcılara ulaştırılması için geliştirdikleri çözümler üzerinde durdu. GF Hakan Plastik’in bu bağlamda “SUYUN SONU VAR!” mottosu ile gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi hakkında da detaylı bilgi paylaşımında bulundu.

GF Hakan Plastik, gerek kendi çalışmaları ile gerekse sınırlı su kaynaklarına sahip olan ülkemiz için farkındalığı artırıcı etkinliklere destek olmaya ve bu bilincin yayılmasına katkı sağlamaya devam edecek.

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250