Yalıtım

ArmaGel DT, geleneksel akustik yalıtım sistemlerine kıyasla ince ve hafif olup üstün akustik imkânı sunuyor. Dünyanın en hafif katı malzemesi Aerojel, dikkate değer bir malzemedir. Yolundaki bir mermiyi durduracak kadar güçlüdür. NASA, onu dünyaya bir kuyruklu yıldız parçası getirmek için kullandı.

ArmaGel DT
ArmaGel DT
ArmaGel DT
-180ºC'ye (-292ºF) Düşük Kriyojenik Koşullar

Yeni nesil aerojel yalıtım teknolojisi; esnek ve bükülebilir, üstün termal performans, izolasyon altında korozyona karşı koruma özellikleri sunar. ArmaGel DT, kriyojenik ve çift sıcaklık uygulamaları için güvenilir bir çözüm olup Armacell Energy'nin mevcut ürün yelpazesiyle uyumludur.

Özellikleri:

- Kapsama alanını arttırır. (Yeni boyutlar ile daha fazla seçenek imkanı. 5, 10, 15 ve 20 mm kalınlıklar mevcuttur. Geleneksel aerojel yalıtıma göre adam-saat başına daha fazla yalıtım imkanı sağlar.)

ArmaGel
ArmaGel
ArmaGel
- Daha hızlı kurulum oranları. (Ürün çıkarma işlemini basitleştirilerek iş gücünde üretkenliği artırır, düzenli bakımlar sırasında hem arıza süresi hem de yedek yalıtım satın alma ihtiyacı azaltılır.

- Üstün termal performans (Benzer rakip yalıtım ürünlerine kıyasla 2 kata kadar üstün termal performans sunar.)

- Hidrofobik ve CUI azaltma. (Sıvı suyu geri çeker, ekipmanı daha uzun süre kuru tutmaya ve yalıtım altındaki korozyonu azaltmaya yardımcı olur.)

- Ultra ince yapısının her yerinde eşit termal performans. (Geliştirilmiş taşıma ve daha kolay taşıma.)

- Çok yönlülük. (Geleneksel aerojel yalıtım malzemelerinden daha fazla esneklik.)

- Çevre açısından güvenlidir. (Yerel düzenlemelere uygun olarak imha edilir.)

- Daha az atık. (ArmGel DT levha şeklinde gelir. Esnektir, çatlamaz ve minimum atıkla herhangi bir boru boyutuna uyacak şekilde uygulanabilir.)

- Üstün akustik performans. (ArmaGel DT, geleneksel akustik yalıtım sistemlerine kıyasla daha ince ve hafiftir.)

ArmaGel DT
ArmaGel DT
ArmaGel DT
Ekipman yalıtımı için elastomerik kauçuk köpüğünün mucidi ve lider tedarikçisi olarak Armacell, müşterileri için sürdürülebilir değer yaratan yenilikçi ve güvenli termal, akustik ve mekanik çözümler geliştirir. Armacell’in ürünleri, her gün dünya çapında fark yaratarak küresel enerji verimliliğine önemli ölçüde katkıda bulunur. Şirket, 16 ülkede 3.135 çalışanı ve 24 üretim tesisi ile Advanced Insulation ve Engineered Foam olmak üzere iki ana işletmeye sahiptir. Armacell, teknik ekipman yalıtımı için özel yalıtım malzemelerine, yüksek teknoloji ve hafif uygulamalar için yüksek performanslı kauçuk köpüklerine ve yeni nesil Aerojel Battaniye teknolojisine odaklanmaktadır.

Armacell
Armacell
Armacell