Yapıda Tesisat

Darhan, yapısal olmayan elemanların sismik korunumu konusunda sahip olduğu tecrübe ile Allianz Türkiye'nin 30 milyon liralık yatırımla Türk-Alman Üniversitesi yerleşkesinde hayata geçirdiği Allianz Teknik Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi projesine destek veren alanlarında lider firmalar arasında yer aldı.

Darhan, Allianz Teknik Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi'ne destek verdi
Darhan, Allianz Teknik Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi'ne destek verdi
Darhan, Allianz Teknik Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi'ne destek verdi
projesi kapsamında merkezin yangın sprinkler tesisatının sismik yüklere karşı korunması konusunda projelendirme ve ürün desteği veren Darhan, bunun yanısıra yapısal olmayan elemanların sismik korumasına ilişkin farkındalığın artırılmasına yönelik eğitimlerde kullanılmak üzere “Darhan Sismik Askılama Display Ünitesi” de merkezin eğitim salonunda yerini aldı.

Allianz Teknik Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi; deprem laboratuvarı, deprem eğitim salonu, deprem simülasyonunun da olduğu konferans salonu, edok ve spray odaları, yangın eğitim salonu, yangın pompa odası, duman kaçış simülasyon odası, temiz yangın simülasyonu ve yangına tepki laboratuvarı olmak üzere toplam 10 ana bölümden oluşuyor.

Darhan
Darhan
Darhan
Uluslararası akreditasyon standartlarına uygun olan Allianz Teknik'te endüstriye yönelik yürütülecek deprem ve yangın testlerinin yanı sıra sertifikasyon ve eğitim programları hayata geçirilecek.
Projeye destek veren, alanlarında lider firmalar arasında sismik koruma ürün ve çözümleri ile yer alan Darhan ülkemizde deprem riski ve farkındalığının artırılması adına yapılan çalışmalara destek vermeye devam ediyor.

 

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250