Yapıda Tesisat

2016 yılından bu yana görevini başarı ile sürdüren Candan Mumcuoğlu’nun şirketten ayrılmasının ardından, GF Hakan Plastik Ürün ve Pazarlama Direktörü, yapı malzemeleri sektöründe deneyimli bir isim olan Hüseyin Ünlüyol oldu.

 

Hüseyin Ünlüyol Hakkında:

GF Hakan Plastik Ürün ve Pazarlama Direktörü Hüseyin Ünlüyol
GF Hakan Plastik Ürün ve Pazarlama Direktörü Hüseyin Ünlüyol
GF Hakan Plastik Ürün ve Pazarlama Direktörü Hüseyin Ünlüyol
İTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Hüseyin Ünlüyol, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans Bölümü’nde “Assessment of Technology Development Capacity” başlığıyla yayınladığı yüksek lisans tezi ile onur listesinde yer alarak Yüksek Mühendis ünvanını aldı. İş hayatını sürdürdüğü sırada Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA programına kabul edilen Ünlüyol, mevcut ve potansiyel yönetici adayları için tasarlanmış bu programı, “Marketing Strategy Changes” adlı tezi ile yüksek onur listesinde yer alarak tamamladı.

Hüseyin Ünlüyol, iş hayatına Dupont firmasında Üretim Yöneticisi olarak başladı. Yapı malzemeleri sektöründe ilk olarak Saint Gobain-İzocam A.Ş.’de Ürün Müdürü olarak görev yaptı. Baumit İnşaat Malzemeleri firmasında Ürün Müdürü göreviyle yalıtım malzemeleri ve yapı kimyasallarının ürün ve pazarlama stratejileri üzerine çalışmalar yürüttü. Ardından, Remmers Yapı Malzemeleri firmasında Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Son olarak Asecos GmbH firmasında, kimya sektörü ve çevre koruma faaliyetleri kapsamında Türkiye ve Ortadoğu Ülke Müdürü görevini yürüttü.

Akıcı derecede İngilizce ve Almanca bilen Hüseyin Ünlüyol, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250