Yapıda Tesisat

İnşaat ve altyapı alanına yönelik yüksek kaliteli birçok boru ve ek parça sistem çözümleri sunan Wavin, sektördeki ilk eğitim merkezi Wavin Academy ile pazarın ihtiyaç duyduğu yüzlerce nitelikli usta yetiştirmeye devam ediyor.

Wavin Genel Müdürü Fatih Asal
Wavin Genel Müdürü Fatih Asal
Wavin Genel Müdürü Fatih Asal
Wavin Academy çatısı altında binlerce tesisatçıyı eğiterek güven inşa etmeyi sürdüren Wavin, sektördeki ustaları güçlendirmek için farklı çalışmalara devam edecek.
Yarım asırdır Türkiye’de ve dünyada inşaat ve altyapıya sektörüne yönelik yüksek kaliteli boru ve ek parça sistem çözümlerininin yanı sıra on binlerce projeye inovatif çözümler sunan Wavin, verdiği eğitimlerle de sektörde öncü olmayı sürdürüyor.
Sektördeki ilk eğitim merkezi Wavin Academy ile binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına ücretsiz kurs desteği sunan Wavin, paydaşlarına sağladığı eğitim fırsatlarına yeni dönemde de devam edecek.

Wavin Academy
Wavin Academy
Wavin Academy
İklim değişikliği, kentleşme ve nüfus artışının etkileriyle mücadelede tesisatçıların rolüne dikkat çeken Wavin Genel Müdürü Fatih Asal, “Konuyla ilgili yapılan araştırmalara göre uzmanlar 2040 yılına kadar yüzde 40 oranında küresel su sorunu olacağını öngörüyor. Tesisatçılar, herkesin suya erişmesinde kritik bir rol üstleniyor. Wavin Türkiye olarak tesisatçıların halk sağlığını, çevresel sürdürülebilirliği ve ekonomik refahı sağlamak için bilgi ve pratik becerilerini geliştirmesinde sorumluluk alıyoruz. Wavin Academy ile kendimizi dünya çapında tesisatçı yetiştirmeye adadık. Önümüzdeki süreçte bilgi ve uzmanlık alışverişinde bulunmak ve sektördeki tesisatçıları güçlendirmek için farklı çalışmalarımız devam edecek.
Bunun dışında önümüzdeki günlerde Wavin’in 50.yılına özel olarak, ustalarımız için hazırladığımız sürpriz aktivitelerimizle güven inşa etmeye devam edeceğiz.

Aqua Therm Tashkent 2022